Guangzhou Mingyin Müzik Aletleri A.Ş., LTD

Biz Ahşap Gitar Case, Çin'den Akustik Gitar Kılıfı Jumbo Gitar Kılıfı kaliteli tedarikçisi vardır.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Ana sayfa

Guangzhou Mingyin Musical Instruments Co., LTD

Müşteri yorumları
Benimle paylaşılan profesyonellik ve nezaket mükemmeldi. Onlar hakkında yeterince olumlu şeyler söyleyemem. Mingyin Müzik Aletleri tavsiye!

—— Greg Hall

Birkaç sipariş verdik ve kalite ve hizmetten çok memnun kaldık. İş yapmaya devam edeceğiz!

—— Fernandez

Ben sohbet şimdi

Guangzhou Mingyin Musical Instruments Co., LTD

1 2 3 4 5 6 7 8
Guangzhou Mingyin Musical Instruments Co., LTD Guangzhou Mingyin Musical Instruments Co., LTD Guangzhou Mingyin Musical Instruments Co., LTD Guangzhou Mingyin Musical Instruments Co., LTD Guangzhou Mingyin Musical Instruments Co., LTD Guangzhou Mingyin Musical Instruments Co., LTD Guangzhou Mingyin Musical Instruments Co., LTD Guangzhou Mingyin Musical Instruments Co., LTD

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Mingyin
No. Çalışanları : 100~120
Yıllık satış : 1000000-5000000
Yıl kurulan : 2007
İhracat p.c : 70% - 80%
Guangzhou Mingyin Müzik Aletleri A.Ş., LTD. Profesyonel bir gitar ve gitar üreticisi, 2007 yılında kurulmuş, 50'den fazla çalışanı var.

Şirket, ABS kutusu, aksesuar kutusu, u-kutusu, gitar çantası ve benzeri içeren ahşap gitar kutusu serisi de dahil olmak üzere çeşitli ürünlere sahiptir. Ağırlıklı olarak gitar ve yurik gibi enstrümanların taşınması, paketlenmesi ve korunmasına uygulanır. Şık tasarım, yüksek kaliteli malzeme ve ince işçilik, ürün sadece gür görünüm değil, daha güçlü iç olsun.

Ailemiz 20 yılı aşkın bir süredir gitar endüstrisinde çalışmaktadır ve zengin deneyim biriktirmiştir. Gitarın derin anlayışına bağlı kalarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için ürünlerimizi uyarlayabilir ve iyi bir fiyatımız olduğundan emin olabiliriz.

Karanlık detaylarımız başarı veya başarısızlığı belirler ve her ayrıntı bizim çalışma alışkanlığımızdır. Ürün kalitesini ürün bazında işletiyoruz, müşteri hizmetleri temel yönetim prensibidir. Müşterilerimizin güveni ve güveni çabalarımızın itici gücüdür.

İletişim bilgileri
Guangzhou Mingyin Musical Instruments Co., LTD
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)